כשמדובר בבחירת יומן או לוח שנה, יש מגוון רחב של אפשרויות לבחירה, בין צבעים, גדלים, דגמים ושלל התאמות אישיות שניתן להוסיף ולשנות.

בחירת דגם קיים ולהתאים אותו אישית

אחת מהאפשרויות המעניינות היא לבחור דגם קיים ולהדפיס עליו את הדפס ייחודי. זוהי אופציה המאפשרת לשלב בין הפרקטיות של דגם מוכן, לבין האפשרות ליצור פריט מותאם אישית. ניתן להוסיף תמונות אישיות, תכנים מיוחדים או כל דבר אחר שיכול לייחד את היומן או לוח השנה. ניתן למתג את היומן בצבע אחד, או להשתמש במספר צבעים שישפרו את המראה הכללי שלו. אפשר לראות מבחר דגמים של יומנים ולוחות שנה מעודכנים.

יתרונות יומנים פיזיים

הטכנולוגיה כיום מאפשרת לנהל את חיי היומיום דרך הטלפונים החכמים והמחשבים האישיים, אך יש אנשים עדיין מעדיפים את היומן הפיזי והעט שלצידו.

במקום להיכנס לפלאפון או למחשב במטרה לבדוק את המשימות הבאות, יומן מעוצב עשוי להיות פתרון אלטרנטיבי. ניתן לבחור בין מגוון רחב של יומנים ולוחות שנה בכל הצבעים, הגדלים והדגמים, ואף להדפיס עליהם את ההדפס הייחודי הרצוי.

זו הזדמנות למתג את היומן בצבעים ועיצובים אישיים נוספים. הכריכה הקדמית, האחורית ואולי אפילו דפי הפנים יכולים להיות מעוצבים לפי הטעם והסגנון האישי.

היומן האישי יכול לשמש ככלי אופנתי, כמעין אביזר אופנה שניתן להציג לעולם. 

לוח שנה מודפס - הדמיה של לוח שנה מודפס על הקיר - הדפסת יומנים ולוחות שנה - 1001 קד"מ

היומן האישי

יש שיגידו כי היומן האישי הוא יותר מאשר כלי למעקב אחר מטלות, פגישות ואירועים. אולי אפילו מדובר על כלי שמאפשר להגדיר מטרות ויעדים, ולעקוב אחריהם בצורה ממוקדת. ניתן לראות בו כמעין כלי שיכול לסייע במעקב אחר ההתנהלות בתחומי אחראיות מסוימים, ובכך מעין עזר לפרודוקטיביות. 

במילים אחרות, במקום לשרבט מטרות ויעדים לשנה הקרובה על פתק או מפית שעלולה להיזרק עם תום הערב או בחלוף השבוע, או ללכת לאיבוד באחד הכיסים – הרי שיומן מעוצב עשוי לשמש ככלי פונקציונלי ואופנתי שמאחסן את התכניות לעתיד.

בנוסף, ניתן להשתמש בו כדי להתלהב ולהתרגש מן היעדים העתידיים, ההחלטות החדשות, והצבת המטרות – כפי שמתועד ביומן, ומהצורה בה היומן יכול לסייע לאנשים לזכור מה התכנית שלהם ומה הם מתכוונים לעשות לגביה. במילים אחרות, הוא יכול להעצים אנשים כדרך מעין סידור מנטלי שהוא מאפשר להם, כך שהם יכולים להיכנס אל התקופה הבאה עם תחושה נעימה של מוכנות וסדר בראש לגבי התכניות העתידיות שלהן. 

באתר 1001 קד”מ תוכלו ללמוד ולהכיר עוד על מוצרי קידום המכירות שלנו ובנוגע לנושא זה תוכלו לראות מהמבחר המאפשר הדפסת יומנים ולוחות שנה

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?