הדפסה על תיקים

אנחנו מסתובבים עם לא מעט פריטים בכל יום, ולכן זקוקים באופן טבעי לתיקים.

בנוסף ישנו מגוון רחב מאוד של תיקים ייעודיים, תיק לנשיאת לפטופ, תיקי בית ספר, תיק ספורט, תיקים גדולים למטיילים ולחיילים, ועוד ועוד. לחצו לצפייה במחלקת הדפסה על תיקים

כל אחד מהתיקים האלה עשוי להוות מתנה מוצלחת, וכשמוסיפים עליו הדפסה זוהי כבר מתנה בעלת ערך מוסף אמתי (בין אם המתנה מיועדת לאדם שמכירים באופן אישי ובין אם כחלק מאסטרטגיה שיווקית).

הדפסה על תיקים מתבצעת באמצעות דפוס משי או חיתוך ויניל צורני.

הדפסה על תיקים

דפוס משי מבטיח מקסימום עמידות, ומיועד למקרים שבהם נדרשת הדפסה על כמות גדולה יחסית של תיקים.

בכמויות קטנות תועדף בדרך כלל האופציה של חיתוך צורני (או לחילופין הדפס סובלימציה). טל ציוד משרדי ומתנות אמונה על הדפסות איכותיות מאוד, בכל לו”ז דרוש ובמחירים אטרקטיביים.

כל האפשרויות של הדפסה על תיקים

* הדפסה על גבי תיקים מקנבס או כותנה – כולל הדפסה של תיקי שרוך ועוד מגוון רחב של תיקים, בהתאמה מושלמת לצרכים הספציפיים של כל לקוח.

* הדפסה על תיקי אל בד – תיקים זולים יחסית אבל חזקים ובגדלים שונים שמיועדים לכמויות גדולות של הפצה.

* הדפסה על תיקי יין ותיקי מתנות – במקרה כזה התיק הופך לחלק בלתי נפרד מהמתנה, ומי שמקבל או מקבלת אותה יוכלו ליהנות גם מהתיק (וכך לפרסם את העסק שהפרטים והלוגו שלו הודפסו על גבי התיק).

* הדפסה על תיקי מחשב – לרוב כחלק ממיתוג של חברה, או כשתיק המחשב ישמש כמתנה לבאי כנס.

* הדפסה על תיקי גב לילדים – בין אם רוצים ליצור תיק ייחודי לילד ספציפי, ובין אם המטרה היא מתנת סיום לילדי גן חובה לקראת העלייה לכיתה א’.

* הדפסה על תיקי ספורט – תיק ספורט עם הדפס שובה לב יכול למשל לשמש כמתנת רישום למנויים חדשים במועדון ספורט.

מחויבות מוחלטת לשביעות רצון הלקוחות

הדפסה על תיקים מחייבת ניסיון, עבודה מדויקת וציוד משוכלל. המחויבות המלאה של חברת 1001 קד”מ לכל הלקוחות מבטיחה עבודה מדויקת, ובעיקר הדפס שמתחבר באופן מושלם לתיקים וממלא את המטרה שלשמה הוא נועד.

הידע המקצועי רחב ההיקף של הצוות בחנות מתורגם גם לייעוץ מקצועי במידת הצורך – כך שכל אחד וכל אחת יקבלו תמורה מלאה לכספם ובעיקר תיקים עם הדפסים מדויקים ועמידים.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?