הדפסה על מוצרי פרסום איך עושים זאת נכון

הדפסה על כוסות ובקבוקיםהדפסה על מוצרי פרסום הניתנים במגוון הזדמנויות היא הדרך המובילה והמקובלת בה משתמשים כיום מרבית החברות ובתי העסק על מנת לשווק את עצמם.

מוצרים אלה הפכו לטרנד של ממש ואנו עדים לחלוקתם בכל הזדמנות:
בכנסים ותערוכות, בחגים וימי הולדת, בימי גיבוש ועיון ועוד.

ככל שהמוצר שימושי יותר כך יראו עיניים רבות את המיתוג שעל גביו, ואת תחום בית העסק אליו הוא שייך.

מוצרי פרסום פופולאריים

בימינו היצע מוצרי הפרסום הוא נרחב ביותר וכולל הדפסה על ציוד משרדי ממותג מסוגים שונים ומגוונים, ציוד למטבח ולבית, אביזרים לנופש וטיולים, אביזרים לטלפון סלולרי, אביזרים לכושר, מחזיקי מפתחות, בקבוקים וכוסות, פריטי טקסטיל מגוונים, תיקים ועוד.

עם היצע כה גדול, כל חברה או בית עסק יוכלו  למצוא את המתנה המושלמת עבור העובדים והלקוחות שתעשה עבורם את העבודה הנכונה: שיווק יעיל וממוקד וחשיפה נרחבת ללקוחות פוטנציאליים רבים, וכל זאת בדרך פשוטה וקלה, באמצעות שימוש מהנה בה.

המוצרים השכיחים והמומלצים ביותר הם מקטגוריית הדפסה על ציוד משרדי וטקסטיל שכן השימוש בהם הוא רב יותר במהלך היום אבל ישנו ביקוש הולך וגובר גם לגדג’טים למיניהם כמו רמקולים, אוזניות, מעמדים לטלפון נייד ואביזרים נוספים שמקלים על השימוש בו במהלך חיי היום יום ושכיחות השימוש בהם הולכת וגוברת כל העת.

כך תבחרו את מוצר הפרסום המנצח ביותר עבורכם

לכל תחום בית עסק מומלץ לבחור מוצרים קשורים אליו לדוגמא בית עסק למחשבים יבחר לרוב אביזרים למחשב עליהם יופיע מיתוג, אך לא רק.

כל מוצר יעשה את תפקידו נאמנה בתנאי שישתמשו בו הרבה בחיי היום יום למשל בקבוק לשתייה קרה או חמה שלוקחים לעבודה או מעמד לטלפון או אפילו תיק או ארנק.

חשוב שהמוצר יהיה איכותי ושמקבליו ייהנו מהשימוש בו

ככל שהשימוש במוצר הפרסומי רב יותר כך החשיפה לבית העסק תהיה על בסיס יומיומי, והלקוח שקיבל את המתנה ייזכר בקיום בית העסק שלכם, ובשירותים אותם הוא נותן.

לחברת 1001 קד”מ יועצים מקצועיים ומנוסים מאוד שישמחו להעניק לכם שירות והכוונה לגבי המוצר הטוב ביותר לבית העסק שלכם שיעביר את המסר השיווקי באופן מרבי.

הדפסה איכותית ואספקה מהירה בחברת 1001 קד”מ

חברת 1001 קד”מ ערוכה לתת לכל חברה ובית עסק שירות אדיב ומקצועי באספקה מהירה תוך הבטחה ואחריות למוצרים מגוונים ואיכותיים ויכולות הדפסה מתקדמות על מגוון חומרים כמו: מתכת, עץ, פלסטיק, אלומיניום ועוד.

פנו אלינו ונשמח להתאים לכם מוצר פרסום מנצח!

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?