1001 קד”מ – האתר מספר 1 בהדפסה על מוצרים

האתר מספר 1 בהדפסה על מוצריםהדפסה על מוצרים הופכת אותם ממוצרים רגילים למוצרים מקוריים וייחודיים.

מוצרים אלה הניתנים במגוון הזדמנויות אישיות או עסקיות מהווים מתנה מרגשת בעלת ערך שנעים לקבל אותה, ולהשתמש בה שוב ושוב לאורך זמן.

הדפסה על מוצרים יכולה לכלול הקדשה, תמונה, ברכה או הוקרה בשילוב פרטי התקשרות של בית העסק שלכם. בהענקת מוצרים אלה מקבלים יתרונות גדולים בהשקעה כספית קטנה.

יתרונות הדפסה על מוצרים לבתי עסק

בתי עסק המעניקים מוצרים שעל גביהם פרטי התקשרות ולוגו נהנים מיתרונות רבים התורמים לשיווק יעיל ולקידום המכירות. בעצם הענקת המוצר כמתנה נוצרת תחושה טובה אצל המקבל אותה אך לא רק.

בהענקת מוצר שימושי מתחזק הקשר עם הלקוח ונוצרת תזכורת על בסיס יומיומי של בית העסק שלכם. כך, למעשה, תורמים להישארותו בתודעת הלקוחות.

זאת ועוד, עצם השימוש בו אצל לקוחות יוצר חשיפה נרחבת לקהלי יעד חדשים.

היתרון הופך לגדול עוד יותר כאשר מוצרים אלה ניתנים ללקוחות פוטנציאליים ללא שום התחייבות מצדם לארגון, דבר היוצר אסוציאציה חיובית באשר לארגון שנתן אותם, ועשוי להניב שיתוף פעולה עסקי בהמשך.

חברת 1001 קד”מ – כל השירותים תחת קורת גג אחת

אם אתם מחפשים חברה וותיקה ומנוסה בתחום הדפסה על מוצרים הכירו את חברת 1001 קד”מ.

חברת 1001 קד"מ - כל השירותים תחת קורת גג אחתלחברה שלל מוצרי פרסום מקטגוריות נרחבות ויכולות הדפסה מתקדמות על מגוון חומרים במגוון גדלים. באתר של חברת קד”מ תוכלו להזמין בקלות וביעילות מוצרים איכותיים ולבחור את ההדפסה המתאימה לכם תוך קבלת שירותי עיצוב גרפי ברמה גבוהה, בהתאם לצורך ולכמות הנדרשת.

היועצים של החברה ישמחו לעמוד לרשותכם וילוו את התהליך מתחילתו ועד סופו לשביעות רצונכם המלאה.

שלל מוצרים להדפסה באיכות ללא תחרות

בחברת 1001 קד”מ תקבלו מגוון מוצרים לבחירה מתוכם תוכלו למצוא את המוצר שישרת נאמנה את בית העסק שלכם וכמובן יהווה מוצר מהנה ושימושי במיוחד עבור מקבליו.

באתר תוכלו להתרשם ממוצרים למטבח ולבית, מוצרי נופש, ספורט ומחנאות, ציוד משרדי, חשמל ואלקטרוניקה, אביזרי רכב, גביעים ומגני הוקרה, תיקים ועוד שעל גביהם ניתן להדפיס כל מה שתרצו כדי שתוכלו לקבל את המתנה המנצחת אותה חיפשתם ליקירכם או לעובדים, ספקים ולקוחות קיימים ופוטנציאליים. הדפסה על מוצרי פרסום | הדפסה על ציוד משרדי

באמצעות מכשור מתקדם ניתן להדפיס בחברה על מוצרים מחומרים שונים כגון: עץ, פלסטיק, מתכת ועוד באיכות גבוהה המבטיחה הישארות ההדפסה על גבי המוצר לאורך זמן.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?