הדפסה על מוצרי פרסום במחירים מפתיעים

הדפסה על מוצרי פרסוםהערך של מוצרי פרסום לרוב גבוה ויעיל יותר מפרסום על גבי המדיה הדיגיטלית שכן, מוצרים אלה נוכחים בכל סביבת עבודה מול פני הלקוחות, מעבירים את המסר השיווקי באופן נכון, ומעלים את ערך המוצר בעיניהם.

כמו כן, לרוב ניתן למצוא פרטי התקשרות אשר יוצרים ברוב הפעמים שיתופי פעולה עסקיים וקידום מכירות בעקבותיהם, ההכרחיים כל כך בשוק התחרותי של ימינו.

לרוב הדפסה על מוצרי פרסום כוללת לוגו של החברה והם מגיעים בצבעים שמזוהים עמה. מוצרי פרסום אלה נמצאים בסביבת הלקוח, ולכן מהווים תזכורת לבית העסק על בסיס יומיומי.

מוצרי פרסום – לא רק ללקוחות קיימים

הדפסה על מוצרי פרסוםמוצרי הפרסום אינם חייבים להיות משווקים רק ללקוחות קיימים אלא גם לקהלים נוספים, דבר שיוצר הן חשיפה מרבית והן גישה נעימה וחיובית יותר באשר לבית העסק, ותחושה טובה של קבלת שי עוד בטרם הלקוח רכש או התחייב לחברה אן לארגון.

יתרונות השיווק של הדפסה על מוצרי פרסום

  • מחזקים את תחושת הנאמנות והשייכות של הלקוחות הנהנים מתשורות קטנות ובעלות ערך
  • ביסוס כספק ייחודי של אותו מוצר ויצירת בלעדיות על ידי קישור בין הצורך של הלקוח למותג או לבית העסק שלכם
  • עלות זולה יותר לעומת פרסום במדיה
  • מסר שיווקי אליו נחשפים קהלים רבים
  • חשיפה לעיתים קרובות יותר במשך היום ומשך חשיפה בדקות רב יותר

יצירת אפקטיביות מרבית ובחירה מוצלחת של מוצרי פרסום

על מנת להשיג את ההשפעה המרבית חשוב להשתמש במוצרי פרסום שיהיו שימושיים עבור הלקוח, כך גם הוא יהיה מרוצה לקבל מוצרים אלו וגם הם יזכו לחשיפה מקסימאלית לקהלים רבים ולאסוציאציה חיובית עבור בית העסק.

מוצרים אלה עשויים להיות עטים, משטחים לעכבר, מחברות, דפים, מעמדים לשולחן, פנקסים, קלסרים, תיקים, בקבוקי ומוצרי שתייה וכל מה שסובב את העובדים מדי יום.

ככל שהבחירה במוצרי פרסום שימושיים תהיה נכונה יותר, כך בית העסק יקבל חשיפה יקרת ערך שתיצור בהמשך שיתופי פעולה וקידום מכירות רבים לתועלת בית העסק.

בחירה נכונה של בית עסק להדפסה על מוצרי פרסום

1001 קד”מ הינה החברה המובילה בתחום בעלת יכולות הדפסה מתקדמות ומגוון שירותים בהתאמה אישית כדי שתוכלו לקבל לידיכם מוצר פרסום יעיל ומנצח, שיבצע עבורכם את עבודת השיווק באופן הטוב ביותר.

החברה מתמחה בשיווק והדפסה יעילה ואיכותית על גבי שלל מוצרי פרסום שימושיים מחומרים שונים כמו עץ, פלסטיק, מתכת ועוד במגוון גדלים, תוך התאמה מלאה לצורכי הלקוח, לתקציב העומד לרשותו ולקהל היעד בליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?