הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסות
הדפסה על כוסות

שתייה חמה וקרה מכוסות וספלים מזכוכית נחשבת לנוחה ונעימה על פני השימוש במוצרים חד פעמיים, בנוסף, שימוש בכלים אלה תורם להפחתת ההתחממות הגלובלית ולכן מהווים פתרון נהדר, נוח וידידותי לסביבה.

שימוש בכוסות, ספלים ובקבוקי שתייה רב פעמיים מהווה דרך מעולה להוקיר תודה או לשמש כמתנה לעובדים כאשר הערך המוסף בכוסות אלו הוא ההדפסה על גביהן.

מעבר לפונקציונאליות הרבה הקיימת במשך היום בכוסות, ההדפסה עליהן הופכת אותן לייחודיות יותר ובעלות ערך אישי.

בין אם מדובר במתנה הניתנת לעובדים או ללקוחות קיימים או פוטנציאליים, הרי שערך הפרסום על גביהן גבוה יותר וזוכה לתפוצה נרחבת יותר, מאשר פרסום על גבי פלטפורמה דיגיטלית זו אחרת.

הכוסות נמצאים בסביבת העבודה ועיני רבים נחשפים לכל מה שכתוב עליהן, כך ניתן לפרסם ולשווק את העסק באופן יעיל ולהעניק תחושה טובה יותר למקבלים אותה בתור מתנה.

היתרונות בשימוש בכוסות כמוצר פרסומי

  • העובדים נהנים מתשורה קטנה, שימושית ומשמעותית.
  • עלות רכישה של כוסות והדפסה על גביהן זולה יותר מפרסום במדיות אחרות.
  • המסר המודפס על גבי הכוסות הינו בעל ערך שיווקי רב.
  • מניב חשיפה גדולה יותר של לקוחות וקהלי יעד בשל העובדה כי הכוסות ומוצרי שתייה נמצאים בכל סביבת עבודה.

מה חשוב לזכור לפני שבוחרים הדפסה על כוסות?

ראשית, חשוב להעניק מוצר שהוא איכותו וברמה גבוהה שמבטיח שימוש נאות ומהנה לאורך זמן. וכן, חשוב לבחור בחברה טובה שאמינותה וניסיונה בתחום מוכחים ועבודתה איכותית, כך שתוכלו לקבל את מירב היתרונות השיווקיים מ הדפסה על כוסות

1001 קד”מ היא בין החברות המומלצות ביותר בתחום מוצרי פרסום, שיווק ומתנות בה תוכלו לקבל מגוון שירותים תחת קורת גג אחת בהתאמה אישית תוך ייעוץ והכוונה למתנה מושלמת עבור הצורך שלכם. מאות מוצרי פרסום וקידום מכירות, בנוסף הדפסה על כוסות, עומדים לרשותכם בשלל קטגוריות: ציוד משרדי ממותג, מוצרים לבית ולמטבח, מוצרי נופש וספורט, מוצרי טקסטיל וחולצות, טיפוח ופינוק, חשמל ואלקטרוניקה, אביזרים לרכב ועוד.

הדפסה איכותית ומוצר ברמה גבוהה שנשארים לתמיד

לחברת 1001 קד”מ יכולות הדפסה משוכללות וכל הדפסה מתבצעת באופן יעיל ומתקדם, ומעניקה לכם מוצר איכותי ומנצח לתועלת והנאה מרביים. הדפסה על כוסות בחברת 1001 קד”מ נעשית בהתאמה אישית ומדויקת ולשביעות רצונכם המלאה.

לרשותכם בקטגוריית הדפסה על כוסות תמצאו שלל מוצרים ובהם: הדפסה על כוסות וספלים, הדפסה על תרמוסים ובקבוקי שתייה, הדפסה על ספלים תרמיים ועוד. כל שנשאר לכם לעשות הוא ליצור קשר עמנו ונשמח להתאים לכם את ההצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?